Vyhledávání


Kontakt

SK KOSAGYM Kadaň
Sukova 1616
432 01 KADAŇ
CZ

+420 777 415 323
+420 724 884 929

E-mail: info@kickbox-kadan.cz

World Cup 2011

17.04.2011 14:20

Vážení sportovní přátelé,

 

Dovolte mi Vás informovat o našich dalších skvělých úspěších na sportovním poli.

Během uplynulých pár víkendů jsme se zúčastnili dalších dvou zahraničních turnajů a naši závodníci si vedli opět výborně.

 

Nejprve jsme se poslední březnový víkend (26.3.2011) zúčastnili mezinárodního mistrovství spolkové republiky Sasko, turnaje SAXONY OPEN 2011, konaného již tradičně v Chemnitzu (Německo). Turnaje se zúčastnilo cca 150 závodníků a naše výprava ho pojala jako přípravu před jedním z vrcholů letošní sezony, světovým pohárem WORLD CUP – Austrian Classics 2011, konaného tento víkend v Innsbrucku (Rakousku).

Naše výprava vyjela nejprve tedy do Chemnitzu ve složení Nikola Herejková, Michael Fejsák, Jakub Juhar, Vojtěch Král, Ladislav Eisenhammer, Petr Dvořák a David Ferencz.

 

Nejlépe si vedl Michael Fejsák (-135cm), který v semicontactu opět všechny své soupeře doslova převálcoval rozdílem třídy a bral zasloužené zlato pro naše barvy. Další cenný kov v semicontactu, stříbro, vybojovala Nikola Herejková (-155cm), která ve finále prohrála až v prodloužení, po celkem spekulativním výkonu rozhodčích. Další stříbra vybojovali David Ferencz (-81kg) ve fullcontactu a Jakub Juhar (-145cm) v semicontactu. Poslední 2 kovy, bronzy, vybojovali Ladislav Eisenhammer (-145cm) v semicontactu a Petr Dvořák (-89kg) v lightcontactu.

Souhrn výsledků:

1.místo Michael Fejsák (-135cm) Semicontact
2.místo Nikola Herejková (-155cm) Semicontact
2.místo David Ferencz (-86kg) Fullcontact
2.místo Jakub Juhar (-145cm) Semicontact
3.místo Petr Dvořák (-89kg) Lightcontact
3.místo Ladislav Eisenhammer (-145cm) Semicontact

 

Uplynulý víkend, 15.4. – 17.4.2011, jsme bojovali o cenné kovy na jednom z letošních vrcholů celé sezony a to již zmiňovaném světovém poháru WORLD CUP – Austrian Classics 2011, konaném v Innsbrucku (Rakousko).

Tohoto vrcholného turnaje se každoročně zúčastní přes 1500 závodníků z celého světa, včetně silných amerických týmů. Letos byla účast opět více než 1500 závodníků a náš tým jeli reprezentovat Nikola Herejková, Michael Fejsák, Jakub Juhar, Vojtěch Král a Ladislav Eisenhammer. Všichni naši závodníci bojovali v kategorii semicontact. Skvěle zde zabodovali naši dlouhodobí tahouni týmu, Michael Fejsák a Nikola Herejková, kteří zajistili všechny cenné kovy pro naše barvy.

 

Nejprve Michael Fejsák (-28kg) s přehledem převálcoval všechny své soupeře, dá se říci rozdílem třídy (ve finále chyběl soupeři ke kanáru pouhý 1 bod) a bral fantastické zlato pro naše barvy. Michael se tak stal prvním v Kadani, a troufám si říci že i v celém okrese, který tento prestižní turnaj dokázal vyhrát. Michael vyhrál již 7 turnajů v řadě (3 domácí + 4 zahraniční) a zajistil si tímto pozvánku do reprezentačního týmu ČR pro nadcházející MISTROVSTVÍ SVĚTA v Kyevě na Ukrajině.

Spolu s ním odcestuje na Ukrajinu reprezentovat naše barvy i zkušená Nikola Herejková (-42kg a -47kg), která i po přestupu ke starším kadetkám (13 - 16 let) dokázala zopakovat loňské skvělé úspěchy, a to bronzové medaile ve dvou váhových kategoriích.

Ostatní naši závodníci bohužel neprošli eliminacemi do bojů o cenné kovy.

Souhrn výsledků:

1.místo Michael Fejsák (-28kg) Semicontact
3.místo Nikola Herejková (-42kg) Semicontact
3.místo Nikola Herejková (-47kg) Semicontact

 

Současně Vám chceme poděkovat za dosavadní podporu naší talentované mládeže, bez které by účast na takovýchto prestižních turnajích nebyla možná. Právě díky takovýmto výjezdům a porovnávání se s ostatními zahraničními top-závodníky se získávají velmi cenné zkušenosti pro naše borce. A tyto zkušenosti se podařilo plně využít v uplynulých důležitých turnajích. Díky skvělým výsledkům jednotlivých závodníků, a díky Vaší podpoře, má nyní náš tým – a naše město – celkem 3 reprezentanty ČR. Jsou to Michael Fejsák (11 let) a Nikola Herejková (13 let), kteří zápasí v kategorii semicontact, a David Ferencz (18let) zápasící v kategorii fullcontact.

Děkujeme za podporu.

 

Na další turnaj odjíždíme již následující sobotu, kdy se v Chomutově koná turnaj LEON OPEN 2011.

O výsledcích Vás budeme opět informovat.

 

PS: Po kolapsu serveru s našimi www stránkami nyní pracujeme na nové verzi www stránek.

 

S přátelským pozdravem / Best regards / Mit freundliche Grüße

 

Ing. Jan Jansa

SK Kosagym Kadaň

Tel. +420 724 884 928

 

Další fotografie jsou ve fotogalerii.