Vyhledávání


Kontakt

SK KOSAGYM Kadaň
Sukova 1616
432 01 KADAŇ
CZ

+420 777 415 323
+420 724 884 929

E-mail: info@kickbox-kadan.cz

Wako World Cup 2012 - Rakousko

28.04.2012 21:10

Vážení sportovní přátelé,

 

Uplynulý víkend jsme se zúčastnili jednoho z vrcholů letošní sezony, světového poháru WAKO WORLD CUP v rakouském Innsbrucku.

I přes neúčast naší nejúspěšnější závodnice Nikoly Herejkové (dlouhodobá zdravotní indispozice) jsme dokázali na tomto turnaji zabodovat a přivést do Kadaně velmi cenný kov.

Kadaňští borci Michael Fejsák, Jakub Juhar a Ladislav Eisenhammer se turnaje zúčastnili v rámci reprezentačního týmu ČR a opět zanechali velmi dobrý dojem.

Nejprve zasáhl do bojů Michael Fejsák (-32kg), který si v prvním kole poradil s maďarským borcem hladce rozdílem 9 bodů. Ve druhém kole narazil na velmi zkušeného italského závodníka, s kterým se utkal v loňském roce ve finále tohoto turnaje a dokázal ho porazit. Tentokrát se to Michaelovi nepodařilo. Hned na začátku zápasu při pokusu o útok naskočeným úderem rukou dokázal italský závodník přímo ukázkově zareagovat odskočeným kopem a zasáhl přesně patou solar plexus našeho borce. Zápas tím skončil, neboť Michael nebyl schopný pokračovat v boji. Škoda, že se nepotkali až ve finále, ale to se stává. Nemůže se pořád jen vyhrávat. I tak Michael zanechal perfektní dojem předvedenými výkony na tomto turnaji.

Další do bojů zasáhl Jakub Juhar (-37kg). Dokázal se „prokousat“ mezi 20ti soupeři až do bojů o finále své kategorie. Ve čtvrtfinále si však nešťastně  poranil palec u nohy, maďarského borce ještě dokázal porazit, z bojů o finále však již musel pro zranění odstoupit. Bronzovou medaili však již měl jistou.

 

Poslední z našich borců, Ladislav Eisenhammer (-47kg) nedokázal v prvním kole najít recept na německého závodníka a do bojů o cenné kovy tak nezasáhl. Láďa je však z našich závodníků nejmladší, jeho čas zcela jistě ještě přijde.

 

Souhrn úspěchů:

3. místo – Jakub Juhar (-37kg) – semicontact

Děkujeme Vám za dosavadní podporu naší mládeže, která se ukáže v akci na domácí půdě již přespřístí sobotu 5.5.2012 v městské sportovní hale v Kadani. Pořádáme zde první turnaj v kickboxu – v polokontaktních disciplínách semicontact a lightcontact.

 

S přátelským pozdravem / Best regards / Mit freundliche Grüße

 

Ing. Jan Jansa

 

SK Kosagym Kadaň

Tel. +420 724 884 928

Odkaz na fotogalerii.