Vyhledávání


Kontakt

SK KOSAGYM Kadaň
Sukova 1616
432 01 KADAŇ
CZ

+420 777 415 323
+420 724 884 929

E-mail: info@kickbox-kadan.cz

Junior Challenge 2014 (Rakousko)

24.05.2014 18:51

Vážení sportovní přátelé,

dovolte mi Vás informovat o posledních našich zahraničních úspěších před letní pauzou.


V sobotu 24.5.2014 se výprava 5 závodníků našeho klubu zúčastnila tradičního mezinárodního turnaje pro mládež Junior Challenge v rakouském Mattersburgu. Letošního turnaje se zúčastnilo přes 250 závodníků z šesti evropských států registrovaných do více než 350 startů. V silné konkurenci se naši borci opět neztratili, do Kadaně jsme přivezli celkem 3 stříbra a 1 bronz.


Foto : L. Eisenhammer v černém.

Kromě již ostřílených borců se turnaje zúčastnila i začínající naděje našeho klubu, 13ti-letá  Viktorie Průchová . A zahraniční premiéra jí vyšla náramně, ziskem bronzu přispěla do sbírky kadaňských trofejí.


Foto : Vítězná V. Průchová.

Další cenné kovy vybojovali ostřílení borci Michael Fejsák a Nikola Herejková, oba shodně stříbra.


Michael i Nikola patří mezi dlouhodobé opory reprezentačního týmu ČR a oba se v rámci reprezentace zúčastní i letošního MS konaného na konci srpna v Londýně. Držme jim palce :)Foto : N. Herejková v červeném.

 

Výsledky našich závodníků z turnaje Junior Challenge:

2. místo Nikola Herejková Pointfighting Juniors -55kg
2. místo Nikola Herejková Pointfighting Grandchampion Juniors
2. místo Michael Fejsák Pointfighting Older Cadets -42kg
3. místo Viktorie Průchová Lightcontact Older Cadets -55kg

 


Foto : V. Průchová na bronzovém stupínku.

 

Děkujeme Vám za dosavadní podporu a na konci srpna nezapomeňte fandit našim mladým reprezentantům na MS v Londýně. O průběhu Vás budu samozřejmě průběžně informovat.

s přátelským pozdravem,
Jan Jansa
SK Kosagym Kadaň
www.kickbox-kadan.cz

 

Další fotografie z tohoto závodu jsou ve  fotogalerii .