German Open 2012 - Německo

28.03.2012 20:41

Vážení sportovní přátelé,

Rád bych Vás informoval o našem posledním zahraničním výjezdu.

V sobotu 24.3.2012 proběhl v německém Ebernu další ročník tradičního mezinárodního turnaje German Open – otevřené mistrovství Německa.

Jedná se o největší otevřený turnaj v kickboxu pořádaný v Německu, kterého se letos zúčastnilo přesně 554 závodníků ze 7 zemí.

Zastoupení zde kromě domácího Německa mělo Rakousko, Belgie, Švýcarsko, ČR, Slovinsko a Maďarsko.

Náš klub vyjel na tento turnaj se sestavou závodníků:  Ladislav Eisenhammer , Michael Fejsák, Jakub Juhar a Vojta Král.

Všichni naši sportovci závodili v kategorii semicontact a jediný, komu se na tomto turnaji zadařilo byl Jakub Juhar (-145cm), kterého dokázal zastavit až ve finálovém zápase výborný maďarský reprezentant Tamas Korpadi. Jakub Juhar tedy vybojoval krásný pohár za druhé místo.

Ostatní naši talentovaní závodníci tentokrát nezasáhli do bojů o cenné kovy. V eliminacích skončili postupně Michael Fejsák (-145cm), Ladislav Eisenhammer (-155cm) i Vojta Král (-155cm).

Přesto všem našim mladým sportovců patří veliký dík za reprezentaci našeho klubu, města, kraje i České republiky.

Děkujeme i Vám za dosavadní podporu naší sportující mládeže.

V přílohách zasílám foto závodního týmu a foto ze závodů.

Již následující sobotu nás čeká turnaj v lightcontactu v Praze, kterého se zúčastní za náš tým i Ladislav Eisenhammer a Vojta Král.

O výsledcích Vás budu samozřejmě informovat.